KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313493
nr 1431 3493
Jon Pärson
(1933-2018), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2010, komposition. Olja på duk, 51x50 cm, oramad
Jon Pärson, svensk målare och skulptör född 1933, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:57:09
15/11 13:55:53